Sizi ve sevdiklerinizi önemser, yaşamınızı kolaylaştırmak için çalışırız

Yaşam birçok sorunla dolu. Bu sorunların yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için kendimizi güvence altına alacağımız destek hizmetlerine ihtiyaç duyarız. 

Evimizi, sağlığımızı, otomobilimizi, kısacası tüm varlıklarımızı korumak isteriz. 

İstemeyiz ama bazen sorunlar bizi bulur. Aracımız gecenin bir yarısı yolda kalabilir, anahtarımızı evimizde unutabiliriz, evimizde patlayan bir boru günümüzü kabusa çevirebilir.

İşte o sorunu yaşadığımız en sıcak anda kendimize farklı biçimlerde de olsa tek bir soru sorarız; “Ne olacak şimdi?”

Allianz Partners'da biz, sizi ve sevdiklerinizi önemser, yaşamınızı kolaylaştırmak için çalışırız.

Siz belirsizliklerin hakim olduğu ve “Ne olacak şimdi?” diye sorduğunuz anda biz devreye gireriz.

Yaşayabileceğiniz sorunların sayısı kadar yüzümüz var bizim.

7/24 durmaksızın çalışan hizmet merkezlerimizin desteğiyle aracınızı kurtaran çekici, kapınızı açan çilingir, borunuzu tamir eden tesisatçı oluruz.

Yüzlerimiz çeşitli olsa da ifademiz tektir; çevik, çözüm odaklı, çabuk.

Bizim işimiz “Ne olacak şimdi?” sorusundaki soru işaretinin o dolambaçlı kıvrımını ortadan kaldırıp, yaşadığınız soruna bir nokta koyduğumuzda biter.

1950'den bu yana tüm dünyada faaliyet gösteren Allianz Partners Grubu çatısı altında, otomotivden yol yardıma, konut destekten sağlığa, yaşadığınız her sorunda yanınızdayız.

Önümüzdeki dönemde yeni çözümlerle, yeni yaklaşımlarla yanınızda olmayı sürdüreceğiz.

Önemseyerek, takımdaşlıkla, şeffaflıkla ve çeviklikle.

2018'le birlikte artık yepyeni bir sayfa açıyoruz.

Teknolojik dönüşümle, insan odaklı yaklaşımımızla, tüm dünyada sergilediğimiz uzmanlığımızla sektörümüzde Asistans 2.0 dönemini başlatıyoruz.

Değişen dünyanın koşullarına uygun olarak teknolojinin, insani temasın, çevikliğin ve hızın şekillendirdiği yepyeni bir hizmet anlayışına geçiyoruz. 

Artık belirsizlikleri ortadan kaldırmakla kalmıyor, yaşanan her sorunun ardından herkesin yaşamına kaldığı yerden, güler yüzle devam etmesini sağlayacak yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektörümüzde yeni bir çağ başlatıyoruz.

Allianz Partners, uluslararası alanda genişleyen iş ortaklıklarının sonucu olarak giderek artan ve global bir kapasite gerektiren müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini desteklemek için 2014 yılında Allianz Group'un asistans uzmanı olarak kuruldu. Allianz Partners'ın bir parçası olarak Allianz Partners Türkiye, 1997 yılı Mart ayından itibaren Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

Allianz Partners Türkiye, insanlara yardım etme ve müşteriye özel çözümler oluşturma ilkesine odaklanarak Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştirmektedir. Şirketimiz, önde gelen kurumlar ile işbirliği içerisinde yılın 365 günü 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi desteği ile otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence olmak üzere birçok farklı alanda iş ortaklarımızın taleplerine özel asistans çözümleri sunmaktadır.

Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, sürekli iyileştirme felsefesinin kültür haline getirilmesi, verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyede tutulması, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi konularında sürekli iyileştirme sağlayarak kusursuz müşteri memnuniyetini sağlayan tüm faaliyet alanlarımızda kalite öncüsü örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

Odağımızda çalışanlarımız ve müşterilerimizle 2020'de Türkiye'de asistans sektörüne liderlik etmektir.

 

Misyonumuz

Sizi ve sevdiklerinizi önemser, yaşamınızı kolaylaştırmak için çalışırız.

 

AWP Servis Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Üyeleri

 

Laurence Maurice
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Merve Tolan
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

 

Remi Henri Dominique Marie Grenier
Yönetim Kurulu Üyesi 

 

 

AWP Servis Hizmetleri A.Ş İdari Kadrosu

 

Merve Tolan
CEO

 

Esra GENÇ
Finans & Mali İşler Direktörü

 

Muammer Bakır
Operasyon Direktörü

 

Ercan Yavaş
Satış Direktörü

 

Evren Yarkın
Pazarlama Direktörü

 

Derya Gönüllü Atacık
İnsan Kaynakları Direktörü

 

Dr. Ege Ünalçın
Medikal Direktör

 

Mersis No: 0752005283100014
Ticaret Ünvanı: AWP Servis Hizmetleri Aş.  
Merkezi: Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 47 Kat:3 34662 Üsküdar, İstanbul / Türkiye
Taahhüt Edilen Sermaye: 206.785 - TL
Ödenen Sermaye: 206.785 - TL
Bağımsız Denetçi Bilgileri: PWC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Aş.    VKN : 1460022405   Mersis No :  0146002240500015